KONST / Litografier / Färglitografi 11234061
nr 1123 4061
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, signerad, 200, motivet: 46x38
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:42:48
21/8 08:07:00
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö